(+420) 733 130 020 volejte 9:00 - 18:00

PPA Poukaz

PPA Poukaz

Hledáte vhodný dárek pro vaše přátele k svátku, narozeninám nebo jen tak? Právě jste jej našli!

Stačí si jen vybrat jeden z našich herních balíčků, který byste někomu rádi věnovali, napsat nám email a my Vám rádi vystavíme poukaz na tento balíček.

Nevybrali jste si? Nevadí, rádi Vám vystavíme také voucher na čerpání služeb ve Vámi zvolené hodnotě!

 

Kolik mě to bude stát?

Poukaz stojí přesně tolik, kolik stojí balíček který jste si vybrali, nebo jako Vámi zvolená hodnota.

Jak můžu za poukaz zaplatit?

Pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší je platba převodem - vystavíme Vám voucher, pošleme platební údaje, vy zaplatíte a dále se nemusíte o nic starat. Zda jste nám voucher zaplatili si zjistíme sami v naší bance a pokud by nám platba nedorazila, ozveme se Vám. Platbu od Vás identifikujeme snadno - variabilní symbol je totiž shodný s číslem voucheru.

Nechce se Vám platit za poukaz předem? Nevadí! Klidne Vám pošleme neočíslovaný voucher, který zaplatíte až na hřišti v den rezervace.

Jakým způsobem poukaz obdržím?

Poukazy posíláme nejčastěji emailem - je to rychlé a zdarma - vy si pak poukaz sami vytisknete. Voucher Vám za příplatek rádi pošleme také poštou (nelze u voucherů placených až na hřišti v den rezervace). 

Jste z Plzně a rádi byste se stavěli pro voucher osobně u nás v kanceláři? To je samozřejmě možné! Nezapomeňte si však poukaz objednat alespoň dva dny předem a vyčkejte, dokud Vás k vyzvednutí nevyzveme. Poukaz samozřejmě můžete zapltit v hotovosti při jeho osobním převzetí.

Máte dotaz a nevíte na koho se obrátit? Zanechte nám zprávu, odpovíme

+
* Označený údaj je povinný
(+420) 733 130 020

Volejte kdykoliv 9:00 - 18:00.
Optimální čas pro zakládání
rezervací: 10:00 ­- 15:00

info@paintball-plzen.cz

Po 18:00 nás prosím kontaktujte
pouze emailem.

Máte již rezervaci a potřebujete ověřit místo a čas?
Ověřit rezervaci online
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace