(+420) 733 130 020 volejte 9:00 - 18:00

PPA Poukaz

PPA Poukaz

Sháníte dárek na poslední chvíli, který fakt potěší? Tady jste dobře! Konečně poukaz, který neskončí na dně šuplíku, poukaz na paintball!

Vyberte si jeden z našich herních balíčků nebo si sami stanovte hodnotu poukazu, je to na Vás!


Na kolik mě poukaz vyjde?

Poukaz stojí přesně tolik, kolik stojí Vámi zvolený herní balíček, případně tolik, jaká má být vámi zvolená hodnota voucheru.


Jakým způsobem poukaz obdržím?

– e-mailem jako PDFko

Je to nejrychlejší a nebude Vás to stát nic navíc, poukaz si sami vytisknete a je to! A když se vytištěný poukaz ztratí? Nevadí, poukaz nám můžete ukázat i jen na displeji Vašeho telefonu.

– poštou

Pokud chcete přenechat starosti s tiskem nám, rádi to na sebe vezmeme, poukaz vytiskneme a pošleme Vám ho doporučeně poštou. Za tisk nic neplatíte, ale k ceně voucheru Vám připočteme 70 Kč poštovné.

– vyzvednutí v Mýtě

Jste z Mýta nebo okolí? Pak se můžeme domluvit i na osobním vyzvednutí právě v Mýtě. Rádi Vás uvidiíme!


Jak za poukaz zaplatím?

– převodem na účet

Pravděpodobně nejrychlejší a nejjednodušší je platba převodem - při dodání e-mailem spolu s poukazem obdržíte i platební údaje, zaplatíte a tadá, poukaz je platný! Pokud by nám platba nedorazila, ozveme se. Identifikujeme ji celkem snadno - variabilní symbol je totiž shodný s číslem poukazu.

Tohle je dost praktické, pokud na poukaz spěcháte a má to být třeba dárek na poslední chvíli, protože poukaz posíláme zároveň s platebními údaji, nečekáme až nám přistanou peníze na účet. To je rozhodující až pro uplatnění poukazu.

Pokud jste si zvolili dodání poštou, pošleme Vám nejdříve fakturu a platební údaje a poukaz odešleme poštou po připsání peněz na náš účet.

– v hotovosti

Tato možnost platí pouze pro osobní vyzvednutí v Mýtě. I na tuto platbu ale samozřejmě obdržíte doklad!


Chci na poukaz věnování nebo jinou vyfikundaci!

Ale beze všeho, pokud máte jakékoliv speciální přání, chcete věnování nebo třeba poukaz pro více osob, napište nám to do poznámky a my to nějak vymyslíme, určitě!


Radši bys něco materiálního? Ale jistě!

Ponožky i tričko objednáš snadno po mailu, pokud si chceš objednat oblečení spolu s poukazem, napiš nám to do poznámky dole ve formuláři. Formulář slouží primárně k objednání poukazů!

Tricko 1 Tricko 2 Tricko 3


OBJEDNAT POUKAZ:

+
* Označený údaj je povinný
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce používáme cookies. Bez některých se neobejdeme, zatímco některá nám pomáhají zlepšovat tuto webovou stránku a váš zážitek z ní. K tomu potřebujeme Váš souhlas a je na Vás, v jakém rozsahu nám jej dáte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde.

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.