(+420) 733 130 020 volejte 9:00 - 18:00

Partneři

Ski areál Nad nádražím

Lyžařský areál, který nabízí i v létě adrenalinové aktivity jako lanové centrum, slalomové káry, trampolíny nebo paintball. Vhodný pro celou rodinu u firemní akce.

Více na
http://www.skinadrazi.cz/

Restaurace a penzion Resort Brdy

Nabízíme širokou škálu služeb v oboru gastronomie, závodního stravování,cateringových služeb a ubytování. V závodním stravování máme již už 10ti letou tradici a zkušenost. Námi nabízené pokrmy jsou připravovány z čerstvých a kvalitních surovin v moderní kuchyni, která svým gastronomickým vybavením a používanými technologiemi vyhovuje nejvyšším nárokům na kvalitu a jakost zpracovaných pokrmů.

Více na
http://www.resortbrdy.cz/

PRO DIVE, s.r.o.

Obchod PRODIVE najdete v Plzni na Slovanské třídě 23. Skladem máme široký sortiment zboží od osvědčených značek Beuchat, Bare, Suunto, OMS, Lola, Mares a mnoho dalších. Kromě potápěčské výstroje zde můžete najít i vybavení pro vodáky a další vodní sporty.

Více na
http://www.prodive.cz

Penzion Habr

Penzion Habr je ideální základnou, jak pro letní pěší a cyklo turistiku, tak pro zimní dovolenou se zimními sporty, lyžování, snowbaording, bobování a další. Nejbližší možnost lyžování je na sjezdovce Nad nádražím cca 10 minut chůze. Lyžování na Špičáku (10 minut vlakem). Při letní dovolené nezapomenutelné pěší nebo cyklo výlety k Černému a Čertovo jezeru, po hřbetech Šumavy.

Více na
http://www.penzionhabr.cz

Workpress

Firma Workpress Vám zajistí kompletní servis ohledně reklamy a tisku. Zařídíme Vám vše od samotného návrhu až po finální výtisk. Neváhejte a přijďte do našeho grafického studia v Plzni. Nenabízíme pouze reklamu, ale můžete si vybrat řadu reklamních předmětů pro Vaši firmu, obchodní partnery či dárky pro Vaše nebližší. Dále Vám nabízíme možnost vygravírování loga na reklamní předměty či vypálit jakékoli věnování.

Více na
http://www.workpress.cz/

CZlist : Cestování a ubytování v ČR

Český katalog o cestování a ubytování.

Více na
http://www.czlist.cz

Kudy z nudy

Vodítkem, jak prožít něco zajímavého, vám v kteroukoliv roční dobu budou stránky Kudy z nudy, projekt České centrály cestovního ruchu CzechTourism.

Více na
http://www.kudyznudy.cz

Máte dotaz a nevíte na koho se obrátit? Zanechte nám zprávu, odpovíme

+
* Označený údaj je povinný
(+420) 733 130 020

Volejte kdykoliv 9:00 - 18:00.
Optimální čas pro zakládání
rezervací: 10:00 ­- 15:00

info@paintball-plzen.cz

Po 18:00 nás prosím kontaktujte
pouze emailem.

Máte již rezervaci a potřebujete ověřit místo a čas?
Ověřit rezervaci online
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce používáme cookies. Bez některých se neobejdeme, zatímco některá nám pomáhají zlepšovat tuto webovou stránku a váš zážitek z ní. K tomu potřebujeme Váš souhlas a je na Vás, v jakém rozsahu nám jej dáte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde.

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.