(+420) 733 130 020 volejte 9:00 - 18:00

Rozlučka se svobodou

  Zpět na úvod

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Kámoš se žení a ty chystáš rozlučku? Tak to je jasný, chce to připravit něco, na co bude vzpomínat minimálně do další rozlučky. Sakra.. navždy jsme chtěli říct, navždy! A nejlíp v dobrým, žejo.

Připravili jsme ti ultimátní check-list, co by měla taková rozlučka všechno obsahovat. A neboj na jeho konci ti i pomůžem odškrtnout všechny položky. Tak jdem na to.

Ideální rozlučka aneb Jak na to?

1. Kámoši. První bod je jasná věc. Sbalíš kámoše a jedete. Kam?

2. Cizí město. Pojeďte někam, kde Vás nikdo nezná a kde to neznáte vy. Kde budete hezky inkognito a nebudete myslet na to, čí kámoška vás kde potká. A co kdyby to byla třeba Plzeň, hlavní město piva?

3. Zážitky. Co kdybychom pro vás měli připravenou aktivitu, která vás bude všechny bavit a navrch bude nadupaná adrenalinem? Přesně, myslíme paintball. Buďte tým! S ženichem nebo proti němu? Je to na vás!

4. Prank na ženicha. Čeká ho manželství, musíte ho zocelit. Důrazně doporučujeme ženicha vybavit křiklavým kostýmem kuřete (nebo jiné plyšové havěti), který vám rádi zdarma zapůjčíme a navíc pro Vás máme i speciální rozlučkovou hru.

5. Dobrý jídlo a pití. Zážitek máte za sebou a teď už můžete v klidu vyrazit do víru města a jíst a pít, co hrdlo ráčí. Plzeň je samozřejmě rájem pivařů, ale dokážeme uspokojit i ty, kdo pivu neholdují. Máme pro Vás vytuněnou mapu, kde najdete naše oblíbené restaurace, pivnice, bary i kluby. Všechny jsme vyzkoušeli sami a doporučujeme je čistě z přesvědčení. Pro tip: Radši se neptejte, jestli pije na žal nebo z radosti.

6. Hotel. A poslední bod na dobrou noc? Pokud někde neusnete pod stolem, určitě se budete potřebovat z tohohle večírku vyspat. S tím vám pomůžeme taky! Máme nasmlouvané hotely v Plzni a rádi vám ubytování zajistíme! A co je nejlepší? Hotel ví, že jste rozlučka a je s tím OK. Takže se nemusíte stresovat s tím, že hotely často uvádí, že se v nich nesmí ubytovat rozlučky a oslavy. U nás je v pohodě oboje!


Doporučené herní balíčky:

Našemu popisu nejvíc odpovídá herní balíček One Night in Pilsen, který obsahuje ubytování. Rezervovat lze jak se základním - basic - vybavením, tak ve variantě MAGFED. V čem je rozdíl? Mrkni na obrázek!

MagfedxAYCS

Ale pozor, kostým kuřete Vám zdarma rádi půjčíme k jakémukoliv hernímu balíčku, který nabízíme, stačí zaškrtnout políčko rozlučka v rezervačním formuláři!


JGA1 JGA2 JGA3

Máte dotaz a nevíte na koho se obrátit? Zanechte nám zprávu, odpovíme

+
* Označený údaj je povinný
(+420) 733 130 020

Volejte kdykoliv 9:00 - 18:00.
Optimální čas pro zakládání
rezervací: 10:00 ­- 15:00

info@paintball-plzen.cz

Po 18:00 nás prosím kontaktujte
pouze emailem.

Máte již rezervaci a potřebujete ověřit místo a čas?
Ověřit rezervaci online
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce používáme cookies. Bez některých se neobejdeme, zatímco některá nám pomáhají zlepšovat tuto webovou stránku a váš zážitek z ní. K tomu potřebujeme Váš souhlas a je na Vás, v jakém rozsahu nám jej dáte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde.

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.