(+420) 733 130 020 volejte 9:00 - 18:00

Sportovní hřiště Mýto

  Zpět na úvod
Předchozí Další

Sportovní hřiště Mýto

Sportovní hřiště Mýto

GPS souřadnice hřiště
49°49'28.4"N, 13°47'12.2"E

6 - 20 hráčů
(až 100 hráčů na turnaj)
3000 m2
Hrací plochy
Toalety
Sprchy
 • Lesní terén
 • Travnatý terén
 • Budovy
 • Uměle vytvořené překážky
 • Zákopy
 • Zapůjčení výstroje
 • Doplňování - CO2
 • Doplňování - vzduch
 • Doplňování – munice
 • Občerstvení
 • Kopcovitý terén
 • Použití pyrotechniky

Chcete si zkusit paintball trochu jinak, než v lese nebo na překážkách z pneumatik? Právě pro vás se skvěle hodí naše sportovní nafukovací hřiště!

Popis a umístění hřiště

Hřiště se nově nachází na bývalém fotbalovém hřišti v obci Kařez. K dispozici Vám je sportovní hřiště, kde lze hrát od 2 na 2 až po 5 na 5. Na hřišti se hraje sportovní varianta paintballu, kdy proti sobě stojí dva týmy, jejichž úkolem je přeběhnout hřiště a dotknout se báze soupeře.

Hřiště tvoří nafukovací překážky Sup' AirBall, za kterými se obvykle hráči schovávají. Povrch tvoří udržovaný trávník, takže se dá bez obav padat, skákat a slajdovat (sklouznout se po povrchu). V nejbližší době se nám snad podaří položit turf, aby to bylo ještě o něco komfortnější.

Hry tady nejsou o žádném dlouhém běhání po rozsáhlém hřišti, ale o taktice, rychlosti a postřehu!

Využití, cena hřiště a vybavení

Akce je vhodná pro skupiny od 4-10 hráčů, při větším počtu hráčů se hráči rozdělí do více týmů po 5 hráčích. Je možné zde uskutečnit také trénink sportovních týmů.

Pravidelně zde trénují špičkové evropské týmy, za ČR především domácí PPArena Plzeň (ex Rampage).

Na hřišti lze využít jakýkoliv z našich balíčků, například All you can shoot nebo Základní balíček. Cena pro hráče s vlastním vybavením je 500 Kč/4 hodiny. 

V případě zájmu je také možné pronajmout hřiště jedné skupině na celý den za cenu 10.000,- Kč. Za tuto cenu Vám bude zpřítupněno kompletně připravené hřiště, dostatek vzduchu a k dispozici Vám bude i obsluha hřiště, která se postará o to, aby bylo hřiště po celou dobu hraní ve stejném stavu, jako na začátku. Tato nabídka platí pouze pro hráče s vlastním vybavením a jejich počet není nijak omezen.

Pokud chceš zkusit sportovní paintball, k dispozici ti je i naše reballové hřiště v Mýtě, kde je ti k dispozici prakticky neomezené množství gumových kuliček.


Jak se dostat na hřiště

Často kladené dotazy

 • Kdo paintball hraje?

  Paintball hrají po celém světě miliony mužů i žen všech věkových kategorií, povolání, životních stylů a společenských vrstev. Každý si zde najde svůj styl hry, který mu nejlépe vyhovuje (od rychlých a dynamických útočných akcí, přes přepadové akce jednotlivců, až po snipery, kteří čekají v utajení v blízkosti vlastní základny na nepozorného, vlajky chtivého nepřítele).

 • Co si mám vzít s sebou?

  Pouze obuv, a to nejlépe kotníkovou. Vše ostatní Vám zapůjčíme.

 • Jak se paintball hraje?

  Přestože existuje mnoho variant této hry, většinou proti sobě stojí dva týmy a cílem hry je získat vlajku soupeře, ubránit vlastní vlajku a zároveň vyřadit co nejvíce protihráčů. Hráč, který je zasažen kuličkou, která na něm zanechala jasnou barevnou značku, je ze hry vyřazen (férové přiznání zásahu je základním předpokladem hry). Hráč, který odchází ze hřiště, nesmí dávat znamení ani jinak komunikovat s ostatními hráči na hřišti. Způsob hry také výrazně ovlivňuje počet zúčastněných hráčů. Může jich být šest, ale také šedesát. Výjimkou nejsou ani hry, kterých se účastní i několik set hráčů. Počet hráčů je limitován pouze rozlohou a členitostí hřiště. Časový limit her bývá většinou 20 minut, ale vždy záleží na variantě dané hry. Na průběh hry dohlíží rozhodčí, který dbá na dodržování pravidel a rozhoduje v případě sporných zásahů.

Další dotazy

Máte dotaz a nevíte na koho se obrátit? Zanechte nám zprávu, odpovíme

+
* Označený údaj je povinný
(+420) 733 130 020

Volejte kdykoliv 9:00 - 18:00.
Optimální čas pro zakládání
rezervací: 10:00 ­- 15:00

info@paintball-plzen.cz

Po 18:00 nás prosím kontaktujte
pouze emailem.

Máte již rezervaci a potřebujete ověřit místo a čas?
Ověřit rezervaci online
Stručně ke zpracování Vašich údajů

Na naší webové stránce používáme cookies. Bez některých se neobejdeme, zatímco některá nám pomáhají zlepšovat tuto webovou stránku a váš zážitek z ní. K tomu potřebujeme Váš souhlas a je na Vás, v jakém rozsahu nám jej dáte.

Přečtěte si naše informace o ochraně osobních údajů zde.

Více informací o problematice naleznete zde.
Nutné pro správný chod webu, ukládají se pouze informace k zobrazení, přihlášení nebo nastavení této webové prezentace.
Data použitá pouze pro statistické vyhodnocování, například návštěvnosti, počtu zobrazení jednotlivých stránek apod.